MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 8271489
nr 827 1489
Sideboard
tidigt 1900-tal, bemålat, längd: 160d, 55, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
måndag 20 maj 2013
kl 19:10:06